Przejdź do głównej zawartości

282. poduchy z firanek i malutki ganek

Niewielki kawałek firanki kupiłam w Sh za jakieś grosze. Do uszycia poduch wykorzystałam jeszcze bawełniany materiał na prześcieradło. Firanka była dość wąska więc podzieliłam ją na 6 równych części. Kawałki wyszły dość małe i nie pasowały wymiarami do standardowych poduszek. Uszyłam je więc sama dopasowując do uszytych powłoczek. Są uszyty z cienkiej bawełny i wypełnione kulką sylikonową.


I kilka zdjęć ganku, ulubionego miejsca na poranną kawę i klimatyczny wieczór.
Oczywiście królestwo kotów świadczą o tym drapaki, budki i koszyki.
Kilka dekoracji wykonałam sama: półkę ze starej szuflady, dekoracyjny słoik, 3 kwietniki do metalowych doniczek, niedokończona makrama, pojemniczki Decoupage z puszek i poduszki. Inne przez lata gromadziłam i gdzieś stały niepotrzebne.


I jeszcze pokarzę Wam wyhaftowane powłoczki z juty, które ostatnio kupiłam w Sh po 3 zł i do nich też uszyłam poduchy.
A na koniec jak mój ganek wygląda wieczorem.

Pozdrawiam Asia.

Komentarze

 1. Cudnie jest u ciebie, aż z miłą chęcią wypiłabym u ciebie poranną kawę. Jest przytulnie, czysto i mogłabym tam całymi dniami czytać książki :) Pomysły masz bardzo ciekawe aż miło się patrzy jak za grosze można zrobić coś innego niż to co oferują sklepy :) Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo przyjemny ganek. Sama z chęcią bym na nim wypiła kawę i posiedziała z szyciem. Fajny pomysł z tymi świecącymi kulami, które wiszą nad gankiem.
  Wieczorami musi być bardzo klimatycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale klimatycznie na tym ganku :) super wyszly Ci te poduszki ! no i zazdroszcze takich zdobyczy z sh !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładne te poduchy, wyglądają jak z koronki. Piękny ten Twój taras!

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne poduszki, uwielbiam takie twórcze rozwiązania! Widzę, że myślimy całkiem podobnie, ponieważ ostatnio uszyłam firanki z materiału, który docelowo zakupiłam z myślą o poszewkach na poduszki. Wzór tkaniny spodobał mi się jednak na tyle, że postanowiłam wykorzystać go w nieco inny sposób. Nieskromnie przyznam, że jestem bardzo zadowolona z finalnego efektu. Cieszę się również z tego, że z myślą o tym projekcie zakupiłam wycinak pod przelotki - dzięki niemu udało mi się wyciąć równe otwory.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza